24 Mart 2015

Ne Yaptıysam Digiturk'ün Rahatsız Etmesini Engelleyemedim!

Yetkililerden yardım bekliyorum.
6 aydır toplamda 20'den fazla kez müşteri temsilcilerini arayıp ısrar etmeme rağmen halen SMS geliyor ve artıyor artık otomatik olarak aranıyorum da.

Hiç Digiturk kullanmadım kullanmayacağım.

Bu mesajları ve aranmaları istemiyorum. Dilekçe yazdım ve müşteri temsilcilerini aradım farklı olarak bir çok numara daha aradım ama hiçbir etkisi olmadı.
Yetkililerden rica ediyorum. Digiturk'ün hayatımı engellememesi için ne yapmalıyım SMS ve arama alamamak için? Ben bunun için ücret ödemeye razıyım.

Burak 266 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Mart 2015

    10 dakika önce artık aramayacağız deyi nasıl oluyor da 10 dakika sonra arıyorlar. İnanamıyorum Allah belanızı versin. Yaşadığım bu durum 100'ü geçti Allah belanızı versin Digiturk! Ün kapanması için elimden geleni yapacağım yarın savcılığa gideceğim r10 sitesinde konular açacağım Digiturk sitesine elimden geleni yapacağım.

  • Burak24 Mart 2015

    Allah belanızı versin yine aradılar hani aradınız bugün aramayacağız dediniz 6 aydır her gün arıyorlar mesaj atıyorlar allah rızası için biri yardım etsin. Her konustuğum tamam diyor ömrümün sonlarına geldim artık aramayacaklarını hangi hayatımın hangi kısmında göreceğim 6 ay geçti. Allah Digiturk'ün belasını versin o. Çocukları ne kadar Digiturk'te çalışan müdür var ise sülalesini. ---iyorum. Allah sizin belanızı versin. Allah belanızı versin allah belanızı versin

  • Digiturk Temsilcisi24 Mart 2015

    Sayın B.S.ile 24.03.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön