30 Mayıs 2016

Nautica Ürününe Sahip Çıkmıyor!

5 Ağustos 2015 tarihinde maalesef eşim doğum günü hediyesi Nautica marka arızalı bir saat aldı, saat 5,6 kez durma problemi ile servise gitti ve iade talebimi her seferinde reddedip saati çalışırmış gibi? Gösterip geri verdiler sonra tekrar, sonra tekrar durdu, garanti kağıdında 4 kez aynı kusurdan iadede, iade alınır ifadesine uyulmamış Nautica firması da "AA bu saatte bakmayın siz Nautica yazdığına, bu saat Merkez Saat'in onlar iade kabul etmezse biz alamayız" diyor?

Hadi merkez saat sorunlu! Peki Nautica, sanırım aslında biz ABD'li ve uluslararası ama aslında kalitesiz bir markayız diyor. Firma sahipleri, yetkilileri dahil attığım maillere cevap bile verilmiyor. Önümüzdeki hafta kaymakam ve Tüketici Mahkemesi'nde kendime çözüm aramaya çalışacağım.

Orkun 275 Okunma

Cevaplar

  • Nautica Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sayın YURTTEPE, Nautica Markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Eren Perakende Nautica tekstil distribütörü olup, Nautica Türkiye saat distribütör Merkez Saat ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Merkez Saat iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Merkez Saat: 0212 520 03 02 Saygılarımızla, Nautica Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön