Nautica Ayıp Ürün Satan Markanın Ürününü Geri Almaması.

Uğur D. |

Bir süre önce hayatımda ilk defa Nautica bir polo yaka tişört satın aldım. Markanın kalitesini (!) denemek istedim. Alışverişten sonra yaklaşık 10 gün giymedim, ilk giydiğim gün evden çıktığımda kolunda bir delik olduğunu fark ettim.

Yani ürün zaten aldığımda ayıplı ürünmüş. Mağazaya gittiğimde yaklaşık 40 dakikalık bir beklemeden sonra ürünüm inceleme için alındı. Defolu bir ürün satan mağaza bir de ürünü incelemeye aldı sonradan fark ettim ki inceleme açıklamasına 'kullanıcı ürünü giydikten sonra kolunda delik meydana geldi' yazılmış. Yani açık bir şekilde benim beyanımdan farklı bir beyan yazılmış. nau1563 fişi ile incelemeye giden ürünün değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur D.
  06 Temmuz
  08:39

  Nautica firması bana ayipli olarak delik bir tişört sattı. Sonrasında kendi ayıplı ürününü incelemeye alıyor. Bu birincisi müşteriye sen yalancısın demek, ikincisi kendi delik tişörtünü analiz edip onu bile tespit edememiş olmak demek. Zaten mağazaya git gel tişört kadar benzin yaktım. buradaki amacım bir tişört için yaygara koparmak değil paramın hakkı olan ürünü alabilmektir. Tişörtü bir kez daha incelemeye gönderecek olmadı gerekli tüm yasal yollardan hakkımı arayacağım. Nautica markasının da bir daha yanından geçmem geniş çevremdeki kimseyi geçirmem. Zaten bir tişört için müşterisine yalancı diyen bir firmanın da yanından kimsenin geçeceğini sanmıyorum.

 • 06 Temmuz
  08:31

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri
  Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde
  araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden
  kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür.
  Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek
  tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Nautica Müşteri Hizmetleri