03 Temmuz 2015

Nautica Ayıp Ürün Satan Markanın Ürününü Geri Almaması.

Bir süre önce hayatımda ilk defa Nautica bir polo yaka tişört satın aldım. Markanın kalitesini (!) denemek istedim. Alışverişten sonra yaklaşık 10 gün giymedim, ilk giydiğim gün evden çıktığımda kolunda bir delik olduğunu fark ettim.

Yani ürün zaten aldığımda ayıplı ürünmüş. Mağazaya gittiğimde yaklaşık 40 dakikalık bir beklemeden sonra ürünüm inceleme için alındı. Defolu bir ürün satan mağaza bir de ürünü incelemeye aldı sonradan fark ettim ki inceleme açıklamasına 'kullanıcı ürünü giydikten sonra kolunda delik meydana geldi' yazılmış. Yani açık bir şekilde benim beyanımdan farklı bir beyan yazılmış. nau1563 fişi ile incelemeye giden ürünün değişimini talep ediyorum.

Uğur 389 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 06 Temmuz 2015

    Nautica firması bana ayipli olarak delik bir tişört sattı. Sonrasında kendi ayıplı ürününü incelemeye alıyor. Bu birincisi müşteriye sen yalancısın demek, ikincisi kendi delik tişörtünü analiz edip onu bile tespit edememiş olmak demek. Zaten mağazaya git gel tişört kadar benzin yaktım. buradaki amacım bir tişört için yaygara koparmak değil paramın hakkı olan ürünü alabilmektir. Tişörtü bir kez daha incelemeye gönderecek olmadı gerekli tüm yasal yollardan hakkımı arayacağım. Nautica markasının da bir daha yanından geçmem geniş çevremdeki kimseyi geçirmem. Zaten bir tişört için müşterisine yalancı diyen bir firmanın da yanından kimsenin geçeceğini sanmıyorum.

  • Nautica Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nautica Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön