07 Haziran 2013

Naturland Vacation Club In Ecopark Temizlikten Eser Yok!

Otelin 15 yıl önceki halini biliyordum ve otelimiz yenilendi kampanyamız var diye bir mesaj aldık. 26-30 Mayıs tarihlerinde 4 gecelik rezervasyon yaptırıp gittik. Gittiğimizde saat 21.00 di. Otele vardığımızda yanıltıldığımızı anladık. Otelde temizlik yok, kalite yok, hizmet yok, böcek var.

Başka bir otelde yer bulamadığımız için gece 1 gibi 1 gecelik olarak otelde kaldık. Bize gösterilen ilk oda pislik içindeydi, oturup ağladım sinirden, resmen hapis gibiydik. Bir gece kalıp gerçekten 5 yıldızlı bir otele geçtik. Hala o 1 gecenin kabusunu yaşıyorum. Ödemeyi istedim hala ödeme yapılmadı. Belediyeye de şikayet ettim ancak hiç bir hareket yok.

Funda 1.418 Okunma

Cevaplar

  • Funda 16 Eylül 2014

    Bu konu için şikayetimizi iletmiştim, yaklaşık 1 yıl önce. Bugün Kemer Belediyesi bilgi verdi. Verdiği bilgiye göre 01.09.2014 tarihinde yerinde inceleme yapılmış, firmanın işletme izni Haziran 2014 ellerinden alınmış. Firma da kapandığı için artık malesef yapacak bir şey olmadığını öğrendim. Özel bir işletme isterse aldığı paranın üstüne çok güzel yatabiliyormuş. Artık önceden rezervasyon yapıpı tatile gitmeyi, hatta Türkiye'de tatile gitmeyi düşünemiyorum. Özellikle Kemer benim için korku ilçesi oldu. Tatil için özel güvenilir tur şirketleri dışında direkt otelden kesinlikle tatil paketi alınmaması için tüm tüketicilere bilgi vermek istiyorum. Benim için çok madur olduğunu gördüm, bir kısmı tatil köyüne polis ile gidip ödemeyi alabilmiş, çok mantıklı ve faydalı olmuş, ama ben bu bilgiyi aldığımda devlet tesise el koymuştu. Umarım başka kimse madur olmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön