Toplam çözüm sayısı
..
Naturalive ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yavuz'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  5 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Naturalive'deki Ürün Yorumları Yanıltıyor

8846görüntüleme
Yavuz
Yavuz 18 Mart 11:19

Doğal ürün ürettikleri ve Gimdes ® sertifikalı oldukları için yıllardır Naturalive ürünleri kullanıyorum. İnternet sitesi üzerinden yapılan yorumlara istinaden birçok ürün denedim bazı ürünleri güzel kullanışlı bazı ürünleri ise pek bir e yaramıyor. Ancak ürünler hakkında yapılan olumlu yorumlara bakarak iyi niyetimle herhalde bende işe yaramadılar diye düşünüyordum. 

Ta ki üyeliğim üzerinden kullandığım ürünlere bende yorum yapayım diyene kadar. Olumlu yaptığım yorumlar yayınlanırken olumsuz yorumlarımın hiç biri yayımlanmadı. Çünkü olumsuz yorumları yayınlamadıkları için sanki herkes memnunmuş gibi bir hava oluşturuluyor.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  5 Yorum

5 Yorum

Erdoğan
Erdoğan19 Mart 10:46
 

Memnun oldığunuz ve olmadıklarınız hangileri yazar mısınız

Yavuz
Yavuz19 Mart 12:19
 

Şampuan 750ml (tek kullanımda bile saçta kepeklenme oldu. Başka sebepten kaynaklanıyordur diye defalarca denedim sonuç aynı ) Diş Macunu (orta derecede diyebilirim.) Deodorant Stick (Harika bir ürün şiddetle tavsiye ederim.) Çamaşır Makinesi Deterjanı 2.5 litre (özellikle Çocuğum için kullanıyorum memnunum. Kıyafetlerde biraz sertleşme oluyor ama.) Oksi Leke Çıkarıcı (hiç işe yaramadı.) Cilt Bakım Onarım Yağı (faydasını görmedim.) Pişik Kremi (ilk zamanlar iyiydi daha sonra neredeyse her kullanımda sivilcelenme yapmaya başladı) Doğal Deodorant Roll-on (kargo geldiğinde bir kısmı akmış vaziyetteydi. Kullanımda hiç beğenmedim, etki oranı 1 saat sonra yok gibi...) şimdilik bu kadarını yazabildim. Merak ettiğiniz başka ürün söylerseniz ve kullandıklarım arasında ise yorumlarımı paylaşırım.

 1
Elif
Elif07 Nisan 21:55
 

Temizlik ürünleri ve collajeni nasıl? Kullandınız mı acaba?

Elif
Elif07 Nisan 21:59
 

Kesinlikle doğru. Olumlu yorumları yayınlıyorlar olumsuzları yayınlamıyorlar. İlk okuduğumda ne kadar az yorum var demiştim. En azından 20 30 falan beklerdim. Bazı ürünlerin hiç yorumu yok.

Yavuz
Yavuz12 Nisan 11:57
 

Bulaşık Makinesi Deterjanı (Hiç memnun kalmadım bulaşıkları matlaştırdı hatta çizme derecesine geldi diyebilirim.) Kollajen kullanmadım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile