23 Kasım 2017
#9815760

Natural Cam Balkon Uygulama Fiyaskosu!

Cam balkon yaptırıp bu kadar parası ile rezil olan başka insan yoktur. Üst profil yamalıklı ve yarım takıldı, cam açılıyor kapanmıyor, rüzgarda iki santim arası açılıyor, balkon mermerlerimizi kırdılar ve sıva zarar gördü, bağlantı yerleri açık yağmurda her yerden su akıyor. Sıvaya zarar verdikleri içinde duvar su alıyor. Tam dört aydır sürekli muhatabız en sonunda dava açmaya karar verdik. Dış cephe resimlerini gündüz çekip paylaşacağım.

Selda Selda 5.075 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selda18 Şubat 2018

    Böyle bir bilgi asla verilmedi ve olaylar hakkında çok cesurca yalan söylüyorsunuz. Zaten olayı yargıya taşıdık. Olayı mahkeme ye sizi de Allah a havale ediyoruz.

  • Selda18 Şubat 2018

    Böyle bir bilgi asla verilmedi ve olaylar hakkında çok cesurca yalan söylüyorsunuz. Zaten olayı yargıya taşıdık. Olayı mahkeme ye sizi de Allah a havale ediyoruz.

  • Natural Cam Balkon Temsilcisi17 Şubat 2018

    Sizin dairenize 4 kez ekip geldi. Ben de sizinle aynı sitede oturmaktayım. ölçü alınırken balkonunuzdaki mermerlerin ince olduğunu size söyledik. mütheaitin ince yaptığı mermerleri ne şekilde delersek delelim kırılıyor. montaj esnasında (4 saat civarı) ustalarla birlikte balkonda durdunuz.sürekli ikaz ederek sistemin kendi istediğiniz şekilde montaj edilmesini sağladınız.ilk aldığımız ölçüdeki havalandırma camının yerini beğenmeyip yerini değiştirttiniz. 2 camı çöpe atıp yenilerini getirip taktık ücret talep etmedik, çatlayan mermerlerin çatlak kısımlarına yapıştırıcı sürdük, önlerine de alüminyum pervaz dolanalım diyoruz ücretsiz olarak kabul etmiyorsunuz. ücretsiz olarak mermerleri bize komple değiştirtmek istiyorsunuz. binanızda 5 daire, sitede toplam 17 dairenin balkonunu yapmış bulunmaktayız. tüm dairelerde de hep aynı mekanizma takılı (vidaları dahil).

Ziyaretçi Yorumları