Natural Cam Balkon Ürünü Tamamen Sorunlu!

M.hakan M.hakan14 Eylül 2018 08:54

Kayseri Natural Cam Balkon sistemlerinden 5'ci ay gibi ısıcam'lı cam balkon sipariş verdim, ürün montajı için ortalama 1 ay sonra geldi. Kurulumu yaklaşık 5-6 saat sürüyor. Ürün kaliteli olsun 1 defa olsun diye ısıcam'lı modelini aldık. Ürünü montaj ettiler ama dediler ki parça eksik geldi kalan parçalar haftaya gelecek. Neyse tamam dedik 2-3 hafta sonra ancak eksik parçaları gelip takabildiler. Ürünü yaklaşık 1-2 hafta kullanımdan sonra yağmur yağdı yağan yağmur tamamen balkona doldu, rüzgar çıktı açılma noktalarından pencereler kendiliğinden açıldı, rüzgarı tamamen içeri aldı.

Baktık sıkıntı ürün firmaya bu şikayetleri bildirdim. Gelip baktılar kendi taktıkları ürüne şunlar şunlar hatalı üretilmiş tekrar hatalı olanlar değişecek dediler. Bende dedim madem hatalı ise neden montajı yaptınız? Cevap alamadım? Sonra aradan 2-3 hafta sonra hatalı dedikleri yerleri değiştirdiler. İş bitti mi dedim bu seferde metal çubuk boyları hatalı gelmiş biz yine geleceğiz dediler. Bu sefer çıldırdım artık ölçüyü alan kendileri yapan kendileri her geldiklerinde bizim 3-4 saat minimum saatimiz gidiyor, ev tamamen batıyor vs. yine 1-2 hafta sonra kalan eksikleri tamamladılar. Bugüne kadar havalarda herhangi bir rüzgar vs. olmadığı için üründe dedim herhalde artık sorun yok. Bugün rüzgar başlayınca kapalı olan pencere kendi kendine açılıyor, güvenip gitsek halimizi anlayın!

Gerekli ise kendi kendine açılan pencerenin videosu mevcut. Rüzgar olduğu gibi alıyor. Güya ısı çamlı sistem aldık! WhatsApp'dan videolu sorunu çekip firmaya yolladım ama cevap dahi vermediler. Satılan ürünün üretim kalitesi standartları dışı, çürük bir ürün olduğunu düşünüyorum ve gerekli haklarımı sonuna kadar arayacağım. Ayrıca ürünü ben Natural Cam Balkon firmasının kendisinden aldım montajı yapan da taşeron firmaları imiş o da ayrı bir sorun!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .