17 Ocak 2014

Natro Hosting Hizmet Alamıyorum

Natro'dan aldığımız sunucu - hosting hizmetlerinden o kadar çok sıkıntı yaşadık ki 2013 yılında artık bunu bu şekilde bundan sonrakilere yazık olmaması amaçlı yazma kararı aldım. Son dönemlerde kendilerinin hotmail sunucuları tarafından banlanmış olması saklandıkları tek duvar arkası, fakat günde 50 ip adresi değiştirerek denediğimiz farklı adreslere de mail gönderememekteyiz.

Biz gönderemediğimiz gibi müşterilerimizde aynı şekilde mağdur oldular. Destek ekibi çok cool rahat reset atarlar, restart ederler, standart metinler gönderirler ama bir kere dönüp te ne oldu oldu mu demezler.

Ahmet 328 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Ocak 2014

    Merhaba Natro Pişmanlıktır. Bunu bir yayın dizesi haline getirip, kalitesiz firmaların kaliteli insanların paralarında hakkı olmadığını viral reklamlar, sosyal medya ve tüm gücümle milyonlara yaymaya çalışacağım. Natrodan kurumsal olarak 3 yıldır ip adresimiz değişmesin diye aldığımız hizmetten artık bıkmış durumdayız. Özellikle son 1 yıldır desteklerine ihtiyaç duyar olduk var sandığımız birim aslında yokmuş çünkü biz ne dersek diyelim ne yazarsak yazalım sanki orada operatör varmış gibi sabit açıklamalar ve sallayıcı açıklamalar ile mükemmel bir dönüş sağlıyorlar. Örn: Sunucumuza erişim sağlayamıyoruz xxxxx sebepten dolayı. Cevap : Tarafımızda böyle bir hata bulunmuyor. Tamam operatör topu size attı işini yaptı siz kendini parçalayın burada isterseniz bir sonraki mail daha geç ve yakın bir cevapla sonuçlandırılacaktır. Aldığımız hizmetlere olan ilgisizliklerinden şikayetçiyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön