12 Eylül 2013 #2007338

National Geographic Dergi Teslimat Sorunu!

Her ay yaşattığı gibi Eylül ayının ortalarına gelmemize rağmen National Geographic'in yeni sayısı bir türlü elime ulaşmadı. Ağustos ayında göstermelik arayıp 1 yıllık abonelik uzatıyorlar, onu da taksitli seçeneği olmasına karşılık zoraki tek çekim yaparak. 1 yıllık üyelik ücretini tek seferde ödüyoruz ancak aynı hızı dergi tesliminde göremiyoruz.


Ayrıca, abonelik sözleşmesinde yazan derginiz imza karşılığı teslim edilir maddesi ise sürekli ihlal ediliyor. Dergi ayın ortalarında gelirse geliyor, onda da kurye kapıyı bile çalmadan kapının önüne atıp gidiyor. Şansımız yoksa dergi kaybolup gidiyor. Firma bu kurye hataları yüzünden ikinci kez dergi göndermek zorunda kalıyor. Kargo firması değiştirmek zor olmasa gerek.

Aytaç 121 Okunma

Cevaplar

  • Aytaç15 Eylül 2013

    Yayın grubu ile sosyal medya üzerinden iletişime geçtim ve aynı mesajı onlara da ilettim, gerekli yerlere bildirileceğini belirten bir cevap yolladılar. Bir kaç saat sonra dergi teslim edildi. Teslimat sorunları tahminimce Yurt İçi kargonun pervasızlığı yüzünden yaşanıyor. Paket üzerinde sevk tarihi 4 Eylül yazmasına rağmen dergiyi 12 Eylül de teslim alabildim. Onu da yayın grubu ile iletişime geçerek... Abone de olsak derginin peşini üye takip edecek anlaşılan.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön