24 Nisan 2013

National Geographic Kids Dergim Gelmiyor!

14.03.2013 tarihinde çocuğum için yapmış olduğum abonelik sonucu 1-7 nisan tarihleri arasında elimde olması gereken dergi hala yok. 3 kez müşteri temsilcileriyle görüşmeme rağmen o kadar ilgilendiler ki dergi hala gelmedi. Doğuş yayın grubu ve National Geopraphic gibi kurumların bu kadar ilgisizce davranmaları Türkiye de tüketicilerin ne kadar değersiz olduğunu gösteriyor. Parasını peşin ödediğimiz dergiyi alamamak taahhüt edilen hediyenin ithalatçı firmadan dolayı verilememesi ve burada okuduğum benim benim gibi onlarca şikayete hiç bir cevap verilmemiş olması beni rencide etmiştir.

Ahmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 22 Mayıs 2013

    Nihayet dergilerim 20 Mayısta elime ulaştı, fakat bu seferde abonelikte vermeyi taahhüt ettikleri promosyon ürün yok. Ben şimdiye kadar bukadar özensiz çalışan bir firma görmedim. Sorununuzun takipçiside olmuyorlar. Ne maillere cevap veriyorlar ne de telefonla çözüm üretiyorlar.

  • Ahmet 02 Mayıs 2013

    Firma ile 26 Nisan'daki 4. görüşmemde nihayet kurye gönderi numarası alabildim. 29 Nisan'da kuryeyi aradığımda bana gönderi bilgisinin 26 Nisan'da girildiğini derginin henüz kuryeye gelmediğini söylediler. Ayın 1-7 arası gönderilmesi gereken dergi 26'sında gönderime çıkıyor. Bu kadar iş güzarlık görmedim. Şimdi 1.dergi gelmeden 2. derginin telaşına düşeceğiz galiba.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön