Toplam çözüm sayısı
..
Narven Termal Kasaba ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İbrahim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Narven Termal Kasaba Yıldatların Fazla Olması

1.834görüntüleme
İbrahim
İbrahim 4 hafta önce

22 Şubat 1 Mart döneminde narven termal kasabada bulunan dönemlik devre mülkümüze alakalı olarak busene pandemi dönemi olduğu için ortak kullanım alanlarının kapalı olması ve herhangi bir olanaklarından yararlanma imkanımız olmamasına rağmen tarafımızdan yıllık yıldat bedeli talep edilmektedir. Ayrıca geçen yıl verdiğimiz yıldat enflasyon oranından fazla artmaktadır. Sözleşmede yıllık yıldatların yıllık enflasyondan fazla olamaz diye satılırken söylenmesine rağmen her yıl aynı olmakta enflasyon oranından fazla artmaktadır. Kullanıma kapalı olan havuz sauna termal havuzlar vs. GİB ® yerler için istenilen 585 lira yıldat çok fazladır. Gönderilen mesajda ifade edilen hep beraber yaşanan mağduriyetin paylaşılması yapılacaksa bu neden sadece devremülk sahiplerinden çıkarılmaya çalışılmaktadır. Devremülk sakinleri idare tarafından düşünülmemekte hatta ödeme yapılmadığı için faiz bile talep edilmektedir. Bu uygulama kesinlikle yanlıştır.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Yılda saçmalığı narven termal kasabanın sözde aileyiz deyip sadece müşterilerinden beklenti içinde olması müşteriyi düşünmek sadece daireler satılan kadar şu dönemde hiçbir yer kullanılmaması a rağmen 585 TL yıldat talep etmek ve müşteri memnuniyeti beklemek

Narven Termal Kasaba Logo

Sayın Konuğumuz, Değerli görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorunun ilgili birim yetkililerimiz tarafından değerlendirileceğini ve en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacağını bildirir, sağlıklı günler dileriz. Narven Termal Kasaba ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.narven.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Görüş ve Öneri Formu" ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

İbrahim
İbrahim4 hafta önce

Bugün narven den aradılar çözüm mü tabii ki de yok neden olsun ki vatandaşı düşünen neden cıksın ki orada çalışıp benimle konuşmak zorunda kalan arkadaşta kusura bakmasın. Yukarıya yazıyoruz raporluyoruz dese de bir sonuç çıkmayacağı belli çünkü kendileri bu süreçte yara almasın başkası ne yaparsa yapsın umurlarında mı

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Hakan
Hakan4 hafta önce
 

Narven burası. Siz ne derseniz deyin. Ticaretine bakar. Her biriminden şu kalıplaşmış cevabı alırsınız. Tabi efendim. Talebinizi yetkililere ileteceğiz. Yazın en yoğun zamanında sırf bütçe için personel tasarrufu yapan bir firmadan ne bekliyorsunuz. Sizi ve talebinizi destekliyorum. Ama nafile.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler