Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Nars Kozmetik Paketleme İşi Şikayet Var

profile
08 Şubat 2022
1.926

Evde paketleme işi için yaptığım başvuruda Nars Kozmetik adı altında P&G sayfasının internet sitesini kullanarak05***094** gelen mesajda kimlik kartımın fotoğrafı, adresim, IBAN gibi bilgilerim istendi. Art niyet düşünmediğim için bilgilerimi paylaştım. Ocak ayı açılış tarihinden itibaren gerçekleşen hiçbir olaydan yasal sorumluluk kabul etmiyorum. Nars kozmetik ve bu gibi ilanlarını sayfalarında yayınlayan işin olsun ® ® uygulamasından şikayetçiyim.

Nars Kozmetik Paketleme İşi Şikayet Var

Benzer Şikayetler

Nars Kozmetik Likit Allık

profile
06 Ağustos
21

Nars İzmir İstinyePark'tan orgasm likit allık aldım. Kapağı çevirmem gerektiği anlatıldı ve bir şekilde kullandım. Daha iki defa kullandığım allığı seyahat çantama koydum. İçindeki kapak gevşemiş ve allık her yere akmış. Sıkma pompalı bir allık olduğu için oranın açılması çok mümkün değil. İstinyePa...

1

Nars Kozmetik Fondöten Kalitesi Pahallılığı

profile
20 Mayıs
644

Yüze sürüldükten sonra ton koyulaşması olan ve asla kapatıcılığı verilen paraya değmeyecek bir ürün Emaar AVM' den direk mağazasından aldığım bir ürün hiç ama hiç memnun kalmadım. Parayla kalite kıyaslaması yapıldığında kesinlikle verilen paraya değmeyecek bir ürün.

NARS Kozmetik Nars Fondöten Kapak Sorunu

profile
04 Ocak
1.250

Sephora'dan aldığım nars fondöteninin kapağında yaşanan açma kapanı nedeniyle yeni aldığım ürünün neredeyse tamamı döküldü bundan dolayı bugün sephoraya götürdüm fakat ürünü incelemeye göndermeleri gerektiğini ve ne olacağının belirsiz olduğumu dile getirdiler. Yeni alınmış bir ürünüm kapak nedeniyl...

NARS Kozmetik Nars Fondöten Kapak Sorunu
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ortak

İşin olsun uygulaması üzerinden, evden paketleme ve ek gelirli iş başvurusu için ilana başvurdum bana döndüklerinde WhatsApp ® üzerinden bir set seçmemi ve t. C. Kimlik numaramı doğum tarihi bilgimi istediler, başvuru ve kayıt için olduğunu belirtiler ben bunun sorun yaratacağını ve üzerime bir takım olaylar gelmemesi için teyit ederek sordum bir şey olmayacaklarını belirtiler verdiğim IBAN hesabına 3 TL yollayarak bana gönderdikleri ibana yatırmamı ve açıklama kısmına Papara ® ödemesi olarak yazmamı belirtiler ve açıklama. Kısmına bana verdikleri personel numarasını yazmamı istediler kargonun da takip numarasını atacaklarını belirtip dönmediler aramalarıma bakılmıyor, ve 2 gün geçti buradan da şikayete bulunmak istiyorum adıma açılan veya açılacak olan hiçbir şeyden sorumlu değilim ve kabul etmiyorum kendi iradem ve isteğim dışında bilgim olmadan yapılan her şey için sorumlu değilim ve kabul etmiyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz