Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Nars Kozmetik Evde Paketleme İşi!

profile
12 Mart 2022
1.124

Evde paketleme işi için yaptığım başvuruda 538***98** numaradan gelen mesajda kimlik kartımın fotoğrafı IBAN bilgilerim ve ev adresim istendi art niyet düşünmediğim için paylaştım.

12 Mart 2022 açılış tarihinden itibaren gerçekleşen hiçbir olaydan yasal sorumluluk kabul etmiyorum. Nars Kozmetik ve bu gibi ilanları sayfalarında yayınlayan İşin Olsun uygulamasından da şikayetçiyim.

Benzer Şikayetler

Nars Kozmetik Likit Allık

profile
06 Ağustos
21

Nars İzmir İstinyePark'tan orgasm likit allık aldım. Kapağı çevirmem gerektiği anlatıldı ve bir şekilde kullandım. Daha iki defa kullandığım allığı seyahat çantama koydum. İçindeki kapak gevşemiş ve allık her yere akmış. Sıkma pompalı bir allık olduğu için oranın açılması çok mümkün değil. İstinyePa...

1

Nars Kozmetik Fondöten Kalitesi Pahallılığı

profile
20 Mayıs
644

Yüze sürüldükten sonra ton koyulaşması olan ve asla kapatıcılığı verilen paraya değmeyecek bir ürün Emaar AVM' den direk mağazasından aldığım bir ürün hiç ama hiç memnun kalmadım. Parayla kalite kıyaslaması yapıldığında kesinlikle verilen paraya değmeyecek bir ürün.

NARS Kozmetik Nars Fondöten Kapak Sorunu

profile
04 Ocak
1.250

Sephora'dan aldığım nars fondöteninin kapağında yaşanan açma kapanı nedeniyle yeni aldığım ürünün neredeyse tamamı döküldü bundan dolayı bugün sephoraya götürdüm fakat ürünü incelemeye göndermeleri gerektiğini ve ne olacağının belirsiz olduğumu dile getirdiler. Yeni alınmış bir ürünüm kapak nedeniyl...

NARS Kozmetik Nars Fondöten Kapak Sorunu
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Havva

Merhaba, olumsuz bir durumla karşılaştınız mı? Bende iletişim kurdum, merak ediyorum.

Orhan

Hanımefendi numaranın sonu doksan sekiz elli bir mi?

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz