25 Temmuz 2015

Narin Mutfak Hiç Memnun Kalmadım!

Narin Mutfak firmasına mutfak dolabı, vestiyer, çamaşır makinası dolabı ve gömme dolap yaptırdım. Ama mutfak dolaplarının kapakları daha temizlik yaparken düşmeye başladı. Makasları kendim yeniden aldım. En büyük sıkıntıyı tezgahta yaşadım. En ucuz evyeden almış tezgahçı da ona göre yapmış o kadar kötü olmuş ki yeniden tezgahçıya para ödeyerek yaptırdım. Tezgah arasını lamınant olacağını söylemesine rağmen normal renkli sunta yaptı. Bunu kendisine ilettiğinde sözleşmede öyle bir şey yok.
Çamaşır dolabının yerinin ölçüsünü yanlış almış orayı basit bir şekilde kapattı ama sırıtıyor. Yapılan iş işçilikten hiç memnun kalmadım şikayetleri kendisine ilettiğimde hep geçiştirdi.

Yalçın 528 Okunma

Cevaplar

  • Narin Mutfak Temsilcisi07 Eylül 2015

    Söz konusu tüketici şikayeti ile ilgili tarafımızca gerekli araştırma yapılmıştır.Bahsi geçen şikayette tüketiciyle sözleşme yapılmış ve firmamız harfiyen sözleşme maddelerine uymuştur.sözleşmede kapaklarda kullanılacak menteşe ve sistemler belirtilmiş ve buna göre ücretlendirilmiştir.1 çift açılım aventus 1 tek açılım aventus ve diğer kapaklarda normal düşer kapak makası olarak tabir edilen sistemler tüketici talebi doğrultusunda kullanılmıştır.kapaklarda her hangi bir düşme gibi bir durum söz konusu olmamıştır.tüketici bu makasları daha sonra kendisi başka bir modelle değiştirmek istemiştir.firmamızdan değişimi ile ilgili talepte bulunmuş ve firmamız müşteri memnuniyetini düşünerek hiç bir servis ücreti talep etmeden değişimlerini yapmıştır.söz konusu tezgah sözleşmemizde belirtilen akrilik tezgahtır ve kullanılan çelik evye 90 tl.bedeli olan teka marka ebm 45 kod numaralı üründür.tüketici işin başlangıcında bu ürünü bizden talep etmiştir fakat daha sonra kendi karar değişikliği ile daha büyük ebatta 1,5 gözlü olarak tabir edilen evye ile değişim yapmak istemiştir ve tezgahçı tezgah yerini genişleterek tüketicinin almış olduğu evye montajını yapmıştır.diğer konu tezgah arası pano sözleşmemizde belirtilmemiş ve bu konuda tarafımıza zaten herhangi bir ödeme yapılmamış olmasına rağmen müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız herhangi bir ücret talep etmeden tezgah arası panoyu yapmıştır.malzeme olarak lamine yüzeylidir.tüketici herhangi bir ücret ödememiş vede panonun lamine olmadığını belirtmektedir.diğer konu çamaşır dolabıdır.üretimi yapılan dolapta ölçü hatası yoktur.dolap iki duvar arasına yapılmıştır bu gibi durumlarda duvarda her zaman bir eğrilik olması muhtemeldir.bu eğimi kapatmak adına duvarın bir tarafına pervaz kullanılmıştır.dolayısıyla duvardaki eğriliğe göre dolap imalatı yapmak imkansızdır.tüketici menfaatini ve memnuniyetini ilke edinmiş firmamız sözleşme esasına göre çalışmakta ve harfiyen maddelere uymuştur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön