15 Nisan 2013

Narev AVM Hatalı Mal!

Ağustos 2012'de bebek odası takımı satın aldık. Belis marka. (belis. com. tr) 2 hafta gecikmeli geldi; montajdan sonra bir baktık tüm ama tüm çekmeceler sorunlu, ittire kaktıra zor açılıp zor kapanıyor, sözüm ona ray sistem. şikayet ettik, defalarca yardım istedik, gecikmeli olarak yine montajı yapan kişi geldi.

Montajcı suçu Belis'e atıyor, Narev'dekiler montajcıya. (montajcı da kendi adamları) bebek erken doğunca değişime zaman olmadı, 2000 liraya nur topu gibi takımı da satmış oldular. Pazar akşamı saat 20. 00'de gecikmiş taksit ödemesi için arıyorlar. (1 adet taksit) (beni niye akşamın o saatinde arıyorsun). Cevap: bizim pazarımız akşam / sabah saatimiz yok. Herşeyleri ofsayt.

Almila 292 Okunma

Cevaplar

  • Almila 15 Nisan 2013

    Bugün şikayet bildirmeye mağaza müdürü Tayfun Bey ile görüştüm. Kimi kime şikayet ediyorsun durumuna düşülüyor. Benim Pazar akşam saatin 19:45'inde aramanızdan rahatsızım gün içinde arayacaksanız arayın diyorum, makul davranmak alttan almak, müşteri memnuniyetini önemsemek yok. "Taksidiniz gecikmişse ararız" deyip işin içinden çıktılar. Alışveriş olayım bitmiştir. Bu tip davranışlara mağruz kalmak istemiyorsanız siz de ordan alış veriş yapmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön