Toplam çözüm sayısı
..
Narecza.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Narecza.com Raf Ömrü Bitmek Üzere Olan Ürün Satışı

1092görüntüleme
Merve
Merve 30 Ağustos 20:23
Çözüldü Çözüldü
Merve'nin Teşekkür Mesajı
“Narecza.com'a mağduriyetimi giderdiklerinden dolayı, bunu yaparken çok hızlı davrandıkları ve sorun çözme odaklı yaklaştıkları için teşekkür ederim. Ürünü alalı uzun bir süre olduğundan dolayı değiştiremem, çöp oldu, o anda kontrol etseydim keşke diye düşünmüştüm. Ama beni yanılttılar. Teşekkürler Narecza.com ve ekibi!”
Narecza.com Raf Ömrü Bitmek Üzere Olan Ürün Satışı
Narecza.com Raf Ömrü Bitmek Üzere Olan Ürün Satışı
Narecza.com Raf Ömrü Bitmek Üzere Olan Ürün Satışı

Ürünü mayıs ayının sonunda aldım fakat o sırada benzer başka bir ürün kullandığım için kullanmaya başlayamadım. Açıldıktan sonra 12 aylık kullanma süresi olan ürünü bugün kullanmak için elime aldığımda bir gördüm ki 09.2021’de raf ömrü bitiyor. Neye uğradığımı şaşırdım. Bana gönderdiğiniz tarihte açıp kullanmaya başlasam bile 12 ay dolmadan ürün bozulacakmış. Şimdi daha kullanamadan çöp oldu. Problemi telafi etmenizi istiyorum. Sırf elinizde kalmasın diye 12 ay kullanım ömrü olan ürünü bozulmaya 3 ay kala gönderemezsiniz. Yaptığınız gerçekten ayıp.

Merve
Merve02 Eylül 16:06

Narecza.com'a mağduriyetimi giderdiklerinden dolayı, bunu yaparken çok hızlı davrandıkları ve sorun çözme odaklı yaklaştıkları için teşekkür ederim. Ürünü alalı uzun bir süre olduğundan dolayı değiştiremem, çöp oldu, o anda kontrol etseydim keşke diye düşünmüştüm. Ama beni yanılttılar. Teşekkürler Narecza.com ve ekibi!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile