Toplam çözüm sayısı
..
Narecza.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Seda'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Narecza.com Kazınmış Lierac Kodu!

6570görüntüleme
Seda
Seda 24 Kasım 2020 20:44
Çözüldü Çözüldü
Seda'nın Teşekkür Mesajı
“Narecza tarafından arandım, bir yanlış anlaşılma olmuş. Kodlardan birinin benim kullanabilmem için eczacı sistemine girilmesi gerekiyormuş. Nazik üslupları, hızlı çözümleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ederim. Güvenebileceğim bir alışveriş sitesi oldular.”

Tavsiye üzerine Lierac ® 3 al 2 öde kampanyasından aldığım ürünlerin kodları kazınmış çıktı. Öneri üzerine güvenmiştim ancak puan kullanabilmek için sipariş vermiştim, güvenim çok sarsıldı. Bunu nasıl çözecekleri bilmiyorum. İlk siparişimde bunları yaşamak kötü oldu.

Narecza.com Logo
Narecza.com25 Kasım 2020 09:21

Seda Hanım merhaba, ürün üzerinde 2 tane kod var, bunlardan biri eczane tarafından sisteme giriliyor, diğeri sizin tarafınızdan sisteme giriliyor. Biz, eczane tarafından sisteme girilen alanı kazıdık. Siz müşteri tarafını kazımanız ve sisteme girmeniz gerekiyor. Gün içinde konuyu detaylı açıklamak için telefonunuzdan rahatsız edeceğiz.

Seda
Seda25 Kasım 2020 14:33

Narecza tarafından arandım, bir yanlış anlaşılma olmuş. Kodlardan birinin benim kullanabilmem için eczacı sistemine girilmesi gerekiyormuş. Nazik üslupları, hızlı çözümleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ederim. Güvenebileceğim bir alışveriş sitesi oldular.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile