19 Temmuz 2016

NaraMaxx Sıfır Müşteri Memnuniyeti

NaraMaxx müşteri hizmetlerine iletmiş olduğum e-mail'i buraya kopyalıyorum, Yurt dışında yaşadığım için kaç yıllık firma olduğunuzu bilmiyorum ama anladım ki müşteri memnuniyeti konusunda önünüzde uzun bir yol var maalesef. Bu sene firmanızın Kütahya Sera AVM şubesinden aldığım üründe 3 saat sonrasında tüylenme ve ipliklenme meydana geldi ve inceleme için merkezinize gönderildi.


Sonuç ise "kullanıcı hatası tarafınıza geri iade edilecek, benim için bu sonucun anlamı ise sizden ilk ve son kez bir ürün satın alıyor olmam ve bu memnuniyetsizliğimi tanıdıklarımla paylaşmamdır, şubenize ilettiğim gibi size de ileteyim, o ürünü geri kargolamanıza gerek yok, zahmet etmeyin lütfen, o vaktinizi "müşterilerimizi nasıl memnun edebiliriz"e harcayın!

Azime 548 Okunma

Cevaplar

  • Azime'nin Teşekkür Mesajı19 Temmuz 2016

    Naramaxx firması çok hızlı bir geri dönüş yaparak şikayeti pozitif bir şekilde çözmüştür, kendilerine teşekkür ederim. Teşekkür Mail'im şu şekildedir, bu kadar hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim, bu şekilde müşteriniz olmama fırsat tanıdınız, memnuniyetimi çevremle paylaşacağım, iyi çalışmalar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön