28 Ağustos 2013 #1981340

Nar Sigorta Haksız Para İsteğinde Bulunuyor!

8504802030 numaralı numaradan arayıp, bana Nar Sağlık hizmetlerinde sigorta dosyamın olduğunu bildirdiler. Geçen yıl sigorta yaptıklarını ve iki yıl taahhüt olduğunu bu sigortanın ilk yılının ücretsiz ikinci yılının ise 280 TL ücretinin olduğunu, bu taahhütten dolayı ücretin ödemesi gerektiğini; aksi takdirde yasal işlem yapılacağını söylediler.Benim bu işlemden haberim olmadığını söyledim. Sesli onayım varmış. Kimlik numaram, ev adresim, kredi kart bilgim mevcut ellerinde. Bilgilerimi ne yolla ele geçirdiler bilmiyorum, kendilerinden şikayetçiyim, savcılığa şikayette bulunacağım. Nar yardımı aradım bana bilgi vermediler. Bana akşam 17:00'a kadar bilgi verin, parayı ödeyin dediler.

Erdem 286 Okunma

Cevaplar

  • Erdem02 Eylül 2013

    Müşteriye destek açısından olumlu not verebileceğim bir firma fakat sorunum çözülmüş olmasına rağmen istediğim bilgiyi alamadım.

  • Nar Sigorta Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Yapılan inceleme sonucunda, ilgili kişinin firmamızca herhangi bir arama ya da ilişiği olmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla

  • Erdem30 Ağustos 2013

    29.08.2013 - Nar Yardım'dan bir bey aradı. Benimle ilk görüşmeyi yapan kişinin Tuğba hanım olduğunu, beni ikna edemediğinde Atalay beye bağladığını ve yanlış yapıldığı söylediler. Her iki personelinde işine son verilmiş. İrtibat numaralarının sistemde yayımlanasını isteniyorlar. Lütfen numaraya kaldırın veya son rakamlarını bari göstermeyin dendi. Bende böyle birşeyin mümkün olmadığını tüm insanların bu bilgilerden faydalanması gerektiğini söyledim. Facebookta'da yayımladım. Arkadaşlarımın da paylaşmasını sağladım. Konuşulan daha çok şey var ama yazacak vaktim yok. Bu bilgiler sanırım yeterli olacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön