04 Eylül 2013

7/24 Nar Yardım İle Uğraşmaktan Bıktım!

Yaklaşık 6 aydır bu Nar Yardım sigorta şirketleriyle uğraşıyorum. 7/24 bitiyor Nar Sigorta başlıyor. Sözde 2012'de her ikisinden de sigorta yaptırmışım. Şimdide sürekli arayarak kapatma işlemi için para istiyorlar.

Neymiş efendim ses kaydım varmış. Ses kaydımı dinlemek istiyorum diyorum- olmaz diyorlar, poliçe nerede diyorum-biz gönderdik ama size ulaşmamış olabilir diyorlar. Ben size nasıl güvenebilirim diyorum- tel numaralarımız 0850 ile başlıyor bu güvenli telefon diyorlar.

Türk Telekom'u aradım 0850'li numaralar güvenilir diyemeyiz, ilk başta şirket adına açıp sonra tüzel kişi olarak kullanılabilir diyorlar. Bunları kaç defa polise şikayet ettim yok arkadaş hiçbir gelişme yok bıktım artık.

Orhan 415 Okunma

Cevaplar

  • Nar Sigorta Temsilcisi06 Eylül 2013

    Yapılan inceleme sonucunda, ilgili kişinin firmamızca herhangi bir arama ya da ilişiği olmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla

  • Orhan05 Eylül 2013

    Yaklaşık 6 aydır bu sigorta şirketleriyle uğraşıyorum. 7/24 bitiyor Nar sigorta başlıyor. Sözde 2012 de her ikisinden de sigorta yaptırmışım. Şimdide sürekli arayarak kapatma işlemi için para istiyorlar. Neymiş efendim ses kaydım varmış. Ses kaydımı dinlemek istiyorum diyorum- olmaz diyorlar, poliçe nerede diyorum-biz gönderdik ama size ulaşmamış olabilir diyorlar. Ben size nasıl güvenebilirim diyorum- tel numaralarımız 0850 ile başlıyor bu güvenli telefon diyorlar. Türk Telekom' u aradım 0850 li numaralar güvenilir diyemeyiz, ilk başta şirket adına açıp sonra tüzel kişi olarak kullanılabilir diyorlar. Bunları kaç defa polise şikayet ettim yok arkadaş hiçbir gelişme yok bıktım artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön