Napolyon.com Bilgi Şikayetleri

(114 şikayet)
Napolyon.com

Napolyon.com üyeliğimin iptalini ve tüm kişisel bilgilerimin silinmesini istiyorum. Sitede üyeliği silmek için bir buton bulunmuyor. Bu yüzden endişeliyim. İlgililerin hesabımı silmelerini talep ediyorum. Hakkı…

17 Temmuz
Napolyon.com

Bilgilerime anket gelmiyor, hem de kayıtlı email adresim çalındı, geri alamıyorum bu sebeple mağdur olmamak için üyelik iptali talep ediyorum.

31 Mart
Napolyon.com

Napolyon.com üyeliğimin iptalini ve tüm kişisel bilgilerimin silinmesini istiyorum. Sitede üyeliği silmek için buton bulunmuyor. T.C. e posta gibi bilgilerimin silinmesini istiyorum. Hakkımda yapılacak tüm işle…

19 Mart
Napolyon.com

Napolyon anket sitesinde üyeliğim var sonlandırmak istiyorum ama üyelik iptali diye bir bölüm yok yardımcı olursanız sevinirim. Kişisel bilgilerim olduğu için endişeliyim.

08 Şubat
Napolyon.com

22 Ocak 2018 Napolyon.com da olan üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Yalnız iptal etme butonu yok ve kişisel bilgilerim kayıtlı olması beni endişelendiriyor. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Derya Doğan

23 Ocak
Napolyon.com

Napolyon.com üyeliğimin iptalini ve tüm kişisel bilgilerimin silinmesini istiyorum. Sitede üyeliği silmek için buton bulunmuyor. Hakkımda yapılacak tüm işlemlerden Napolyon sorumludur.

11 Ocak
Napolyon.com

Napolyon.com adresinde üyeliği silmek için buton bulunmuyor, üyeliğimin ve tüm kişisel bilgilerimin silinmesini istiyorum.

06 Ekim 2017
Napolyon.com

Napolyon.com hesabımı silmek için buton yok. Napolyon.com üyeliğimin iptalini ve tüm kişisel bilgilerimin silinmesini istiyorum. Sitede üyeliği silmek için buton bulunmuyor.

06 Temmuz 2017
Napolyon.com

Napolyon.com üyeliğimin iptalini ve tüm kişisel bilgilerimin silinmesini istiyorum. Sitede üyeliği silmek için buton bulunmuyor.

21 Ocak 2017
Napolyon.com

Anket bahanesi ile alınan bilgiler başka firmalara data verisi olarak satılıyor. Anketi doldurmaya çalışıyorsunuz 3 soru sorup (ailenizin toplam geliri, alışveriş alışkanlıklarınız gibi) sonra aranılan kritere …

07 Kasım 2016

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön