Napolyon.com Wolfteam Almaya Çalışırken Doğum Tarihi Sorunu!

Eray D. |

Naplarım 10. 000'i geçti. Bende wolfteam oyun kartı alacaktım üstelik stokta vardı. Girdim TC numaramı, adımı soyadımı, doğum tarihlerimi girdim ama doğum yılımı yapamıyorum. Benim doğum yılım 2001 ama Napolyon.com'da en son 2000 var onun için yapamıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray D.
  24 Temmuz
  21:40

  Üyeliğim Silindimi bana sormadan nasıl silersiniz :o

 • 24 Temmuz
  17:03

  Sevgili Üyemiz;

  Napolyon.com'a üye olabilmek için yaş sınırı ; 13 yaş ve üzeri olunması gerekmektedir. Doğum tarihi bilginizi nüfus bilgilerinizden farklı kaydetmeniz ve üyelik için yaş sınırı akışımız gereği üyeliğinizin iptali sağlanmıştır.

  Napolyon'da her ödül almanız gereken durumda T.C Kimlik kontrolü ve kalite süreçlerimiz gereği ödüllerden malesef faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

  Üyeliğinizin iptali gerçekleştirilerek, Napolyon.com'da bulunan kişisel bilgileriniz silinmiştir. Bununla beraber sitemize üyelik davet yöntemiyle olduğundan, bilgimiz dışında bir arkadaşınız tarafından Napolyon.com’a davet e-postası alabileceğinizi önemle hatırlatırız.

  İlginiz için teşekkür eder, yaş kriteleri sınırlamasına girmediğiniz ilerleyen dönemlerde tekrar Napolyon.com'a üye olmanızdan memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla,
  Napolyon.com