21 Aralık 2013

Napolyon.com Kazanmış Olduğum Nap'lar Yüklenmedi!

Geçmiş dönemlerde "tamamlamış olduğumuz anketlerin nap' ları denetlendikten sonra yüklenecektir" şeklindeki uygulamada 10-12 bin nap puanım yüklenmedi. defalarca benden istenilen mesaj, mail, ekran görüntüsü ve ID'yı göndermeme rağmen. Son olarak ta geçtiğimiz iki hafta içindeki kazandığım 6 bin nap yüklenmedi. yine istenilen tüm bilgileri gönderdim en az 6-7 defa mesaj attım ama ilgilenen yok.

Şu anda 73 bin puan olmam gerekirken 55 bin puandayım, onca zaman sonunda.

Ahmet A. 358 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet A.23 Aralık 2013

    :) sanırım bir "şikayet cevap kalıbı" oluşturmuşsunuz daha gönderdiğim mesajları okumamışsınız bile. evet bende ekran görüntülerinden sonra ID istediniz ve yayında olan anketin ID sini 12 aralık 2013 günü size gönderdim. yayından kaldırdığınız anketi nasıl bulup ID sine bakabilirim? bunu mesajımda da belirttim. hem zaten 2 ay içerisinde toplasak 3-4 anket yayınladınız o tarihteki anketin hangisi olduğunu öğrenmeniz zor değildir.

  • Napolyon.com Müşteri Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sevgili Üyemiz; Ekranlarımızda yapılan incelemeler sonucunda; belirtmiş olduğunuz gibi bir sorun bulunmadığı tespit edilmiştir. İlettiğiniz anketlerden kazanmış olduğunuz nap puanınız hesabınıza yansımıştır. "Napolyon.com" - Nap Dökümü bölümünden detaylı bir şekilde görebileceğiniz nap puan hareketlerinizi düzenli kontrol edebilmektesiniz. Aynı zamanda tarafımıza iletmiş olduğunuz tüm e-postalar yanıtlanmıştır, en son ilettiğiniz anketin id numarasını talep etmemize rağmen hala tarafımıza iletilen id numarası bulunmamaktadır. Daha önce kontrol nedeniyle bekleyen anketlerin nap puanları, sorunsuz bir şekilde tamamlanan anketlerde yüklenmektedir. Saygılarımızla, Napolyon.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön