15 Mart 2013

Napolyon.com 1 Haftadır Hiç Anket Gelmiyor Ve Mailime 1 Haftadır Cevap Alamıyorum!

Yaklaşık 15 gündür napolyon.com'a üyeyim sadece 1 tane anket geldi 1 haftadır mail atıyorum ama hiç önemseyip cevap vermiyorlar eğer anket yollamayacaklarsa boşuna zaman kaybı yaşamak istemiyorum. Artık anket yollamayacakanız insanları bir bilgilendirin veya üyeliğimi iptal edin!
Yukarıdaki sorun bende de var. E-mail adresim var napolyon'da ama anket falan geldiği yok. Bahsettiğiniz e-mail kaydı bu değil midir?

Muhammed 165 Okunma

Cevaplar

  • Napolyon.com Temsilcisi15 Mart 2013

    Ekranlarımızda yapılan kontroller sonucunda; 15.03.2013 saat 15:13'te Napolyon.com Bize Ulaşın'a iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden, aynı gün saat 15:17'de gerekli bilgilendirmenin yapıldığı tespit edilmiştir. Napolyon’a üye olan herkes anket doldurabilir. Araştırma şirketleri, farklı hedef kitlelere hızlı bir şekilde ulaşmak için Napolyon’u tercih ederler. Eğer siz profil bilgilerinizi kapsamlı ve doğru bir şekilde doldurursanız bir çok çalışma size de gönderilecektir. Örneğin çocuğunuz olmasına rağmen profil bilgilerinizde bunu belirtmemişseniz, çocuk sahipleri ile yapılan bir çalışmada size anket davetiyesi gelmeyecektir. Anket gönderim sıklığını belirleyen diğer faktörler aşağıdakilerdir. 1-Sektör kuralları Araştırma firmaları TÜAD (Türkiye Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği) ve ESOMAR’ın (Dünya Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Birliği) uyguladığı araştırma standartlarına uymak zorundadır. Belli bir konuda reklam ya da anket alan bir kişiye, belli bir süre aynı konu ile ilgili anket gönderilemez. Bu süre sektöre göre 1 haftadan 6 aya kadar değişebilir. 2-Kota ile ilgili nedenler Araştırma firmaları, anketleri belirli hedef kitlelerle yaparlar. Hedef kitleler yaş, il, cinsiyet, çalışma durumu, eğitim durumu vb kriterlere göre belirlenir. Her araştırmada farklı kitleler hedeflenebilir. Bir araştırma sadece öğrencilerle yapılırken, bir diğeri belirli bir pozisyonda çalışanlarla gerçekleşebilir. 3-Araştırmanın yoğunlaştığı dönemler Firmalardan gelen talepler mevsimsel olarak da farklılık gösterir (yaz sezonu, kış sezonu vb.. ). Bu dönemlerde yeni ürünleri çıkar, kampanyalar sıklaşır. Bu mevsim değişikliği dönemlerinde firmaların araştırma talepleri daha yoğundur. Diğer zamanlarda araştırmaları sayısı da azalır. Saygılarımızla, Napolyon.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön