01 Nisan 2013

Namlı Gurme Karaköy Dünyanın En Pahalı Kahvaltısını Yaptık Domates Zeytin Kokteyli 120 TL Yersen!

Sayın yetkili, Bu şikayeti bildirip bildirmekte çok tereddütte kaldım çünkü Namlı bence çok güzel bir müessese ve kalitesine de hayranım. Ancak Ataköy A Plus çarşısında 5 arkadaşımla 30 Mart 2013 saat 11:30 da cumartesi kahvaltımız bizi şok etti. Adam başı 75 den 475 TL kahvaltı ödedik.
10 kişilik ten fazla nevale geldi, geride yollayamadık, sohbetten dikkat de edemedik. Masa doldu taştı. Hesap gelince durumu anladık. Dünyanın en pahalı domatesi ve zeytinini yedik. 2 tabak "ortaya" getirilen domates zeytin 120 TL. Yersen!

Bu güzel müessese pavyon mantığı çalışmamalı ve masaya yiyecek yığarak hesabı şişirmemeli. 5 kişilik porsiyon mantığınız nedir?

İlgilisine üzüntülerimle duyurulur.

Erol 843 Okunma

Cevaplar

  • Erol 12 Nisan 2013

    Sevgili Namlı Gurme, Ataköy Plus da başımıza gelen olay ile alakalı, tarafınızın web sitesinden de size ulaşmaya çalıştım.Hiç bir cevap alamadım.Firmanızın bu konulara önem vermesi kalite ve sürekli gelişim için uygun olacaktır.Tarafımza bir cevap verilseydi bende bir hata varsa kabullenirdim.Tarzı ve kalitesi ile beğenilen bu markaya yakışmayan bir duruş oldu. Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön