Nakil Başvurularım ve Üzerine Yaptığım Şikayetleri TTNET Umursamadı.

Burak A. |

13.07.2015 tarihinde evimi taşıdığımdan interneti ve Tivibu'yu nakil ettirmek için 444 0 375 No.lu iletişim hattını aradım. Nakil işlemleri için olan menüyü seçtim. Bir bayan arkadaş modemimi sordu ve uygun dedi. 1 hafta içinde nakil işleminizi yaparız dedi. Peşinden de Tivibu için gelirler dedi. Yalnız bu tarihe kadar 3 ya da 4 kez aradım şikayette bulundum her seferinde şikayet kaydım oluşturuldu fakat ne gelen oldu ne giden ne de arayıp bana bilgi verme tenezzülünde bulunan. Ne kadar kötü bir kurummuş. Mağduriyetimiz umurlarında değil. Bir de mutlak müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  15:44

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 04 Ağustos
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.