Na-De Görüntülü Zil Sistemi Arızası!

Zekeriya Zekeriya18 Eylül 2017 18:16

Apartmanımızın komple Na-De 7 inç görüntüsistemi yapılalı 2 yılı yeni geçti. Daha önce arızası olan 3 daire için gelmişler. Arıza aynı, görüntü ve bütün işlemler normal, sadece ses düzeni çalışmıyor. Yani dışarıdan ve kapıdan zil çalmıyor. Onlarda direk cihazlar değişmiş ve servis 100 TL artı cihaz ücreti olarak 350 TL alınmış. Bugün aradım, arızayı bildirdim. Servis gelince kararı onlar verir, her halükarda, yaptırmasanız da 100 TL tahsil edilir dendi. Herkeste aynı arıza, yavaş yavaş azalan bir ses ve komple ses problemi. Belli ki aynı kademede problem var. Şu an yaptırsak bile 2 sene sonra bu arıza olacak gibi. Henüz karar vermedim kendimin ne yapacağını, ancak bu tür uygulamanın etik olmadığını düşünüyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nur 23 Haziran 15:07  

    Bende kesinlikle size katılıyorum. 20 dairelik bir apt. Oturuyoruz ve en az 9-10 kişide aynı sorun oldu, gerekçe olarak kart yandı deniliyor. Gelip kartı ücreti karşılığında değiştirip gidiyorlar. Yoneticimizle de bu sorunu çözemeyince bizde yaptırmıyoruz.

  • profile-icon Yusuf 12 Mart 22:10  

    Size katılıyorum Bizim apartmanda da bu marka takılı maalesef sürekli problem sürekli arıza tek çözümleri yeni ürün takmak yeni ürün için 400 TL istiyorlar 300 TL servis ücreti istiyorlar yazık ki Bir sürü para verdiğimiz evlere bu sistemleri kullanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler