09 Ocak 2014

N11.com'un Eksik Çek Tanımlaması!

n11.com' dan verdiğim 207589662963 numaralı siparişimdeki aldığım ürün en iyi fiyat garantisi kapsamındaydı. Ürün için başvuru yaparken referans siteyi yanlış gösterdim. Ardından n11.com u arayarak bu başvurumu iptal etmelerini söyledim. Onlarda iptal edemeyiz. Tekrar başvuru yapın yeni referans siteyle bu açıklamanızı da mesajınızda belirtin dediler .Dedikleri şekilde başvuru yaptım.

Ancak çeki dikkate almayın dediğim ilk başvuru üzerinden cevapladılar. 753 TL çek tanımlandı 1075 TL tanımlanması gerekirken. Site üzerinden aynı başvuruyu 3 kere yaptım 3 ünede aynı kopyala-yapıştır cevabı verdiler maalesef.

Eksik kalan çek tanımlama işlemini en kısa sürede gerçekleştiriniz lütfen.

Rıdvan 62 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan 13 Ocak 2014

    Firma şikayet ile ilgilenmedi.

  • Rıdvan 09 Ocak 2014

    Yine kopyala-yapıştır cevap vermiş n11.com. Dikkat ederseniz İLK BAŞVURUMU GEÇERSİZ SAYILMASI DURUMU İKİNCİ BAŞVURUMDA BELİRTİLMİŞTİR. ÇÜNKÜ İLK BAŞVURUMDAKİ SİTEDE stok yoktur.Ve başvuru yaparken acele ile gönderilmiştir. Ardından müşteri hizmetlerinizi aradığımda ikinci başvuru yapmam ve bu başvuru içine ilk başvurumun geçersiz sayılmasını BELİRTMEM İSTENMİŞTİR. Kendiniz bu şekilde istemenize rağmen başvuruyu olumsuz sonuçlandırmanız keyfinize göre hareket ettiğinizin iyi bir göstergesi.

  • N11.com Temsilcisi09 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Daha öncede iletildiği gibi başvurunuzda belirtmiş olduğunuz web site üzerinden fiyat farkı hesaplanmıştır, başvurunuz sonrasında iletmiş olduğunuz farklı web sitesi için tekrar hesaplama yapılmamaktadır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön