16 Eylül 2015

N11.com'dan Sıfır Diye Aldığım Ürün 2. El Çıktı!

N11.com'dan aldığım ürünü satıcı sıfır diye satmasına rağmen ürün 2. el çıktı. Satıcıya yapılan yorumlarda bunu devamlı yaptığını gördüm ve bu sitede buna benzer başka satıcıların da olduğunu gördüm. N11.com'un bu gibi olaylara engel olmak için bir takım caydırıcı yaptırımlar uygulaması gerekmektedir.

Bir de satıcılar ürün açıklamasında ürünlerinin sıfır ya da 2.el olup olmadığını belirtmek zorunda değiller yani bu olay satıcının isteğine kalmış bir durumdur.

Aytekin 152 Okunma

Cevaplar

  • Aytekin16 Eylül 2015

    Ürün orijinal fakat sıfır yazdığı halde sonradan çakma bir ambalaj yapılmış 2. el bir ürün, bunu engellemekte sizin işiniz, cayma hakkı sıkıntılı bir süreç insanlar bu işle uğraşmak yerine ürünü onaylamayı kabul etmek zorunda kalıyorlar.

  • N11.com Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Aytekin Ustao, n11.com'da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte, orijinal olmayan ürün satışına izin verilmemektedir. Siparişinizin 27.07.2015 tarihinde gerçekleştirildiği ve şikayetiniz ile ilgili olarak Müşteri Hizmetlerimiz ile herhangi bir görüşme sağlamadığınız görünmektedir. Mağazamızdan alınan bilgi, siparişinize ait orijinal olduğu ve orijinal ambalajında gönderildiği ancak 14 günlük cayma hakkınızın sona ermesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön