N11.com'dan Aldığım Ürünün Faturası Yok Çizik ve Lekeler Mevcut!

Mesut T. |

N11.com'dan elektrikli süpürge aldım. Ürün bugün kargoyla geldi. Kargo görevlisinin yanında açtım ve tutanak tutturdum. Ürünün faturasını göndermemişler ayrıca ürünün lekeleri ve çizikleri mevcut. 2 hafta kadar önce yine süpürge almıştım. Onda da ürünü beğenmediğim için iade etmiştim. Farklı bir firmadan tekrar satın aldım yine aynı sorunlarla karşılaştım. Üstelik bu sefer faturası bile yok. N11.com kalitesine hiç yakışmadı. Bir daha alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Fatura / Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut T.
  06 Temmuz
  02:21

  Bu kadar ilgisizliğinize şaşırmadım. Arayıp ilgilenmediniz bile. Hasar tespit turanağını kargo personeli gönderdi. Bende de bir nüshası var. Beni aramanızı bekliyorum hala. Sözde reklamlar da n11 söyle iyi böyle güzel diyorsunuz... her şey bir ürünü satın alana kadar

 • 02 Temmuz
  12:28

  Sayın Mesut Taş,

  Mağazadan alınan bilgi, ürün çıkışının fatura ile birlikte sağlandığı, faturasız iade alınmadığı yönündedir. Ürünün faturasız ve hasarlı olarak ulaştığına dair tespit tutanağınız mevcutsa, tutanağı mağazaya göndererek iade talebinizi tekrar iletmenizi rica ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri