N11.com'dan Aldığım Ürün İade Alınmıyor.

Hakan A. |

N11.com aracılığında M****'den 206519668760 sipariş kodu ile iki adet Burberry parfüm aldım. Ürünün faturası paketten çıkmaması, ambalajlarının bozuk ve orijinal olmadığını düşünmem nedeniyle iade ettim. Fakat afili kozmetik yetkilisi iki kişi de fatura olmadan iade almayacaklarını ve faturayı benim yırtmış olabileceğimi kabaca ifade ettiler. (İade edeceği ürünün faturasını yırtmayı düşünecek (işletme mezunu) kaç kişi olabilir ki. Bunu ürünlerin çakma olduğunun anlaşılıp iade edilememesi için yaptıklarına eminim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  12:08

  Sayın Hakan Ardil,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  n11.com olarak sahte parfüm satışının önüne geçmek amacı ile bağımsız bir test merkezi ile çalışmaktayız. Siparişinize ait ürün için test merkezinde yapılacak sonuca göre iade talebinize cevap verilecektir. Yapılacak testin sonucunun orijinal olması halinde raporun bir kopyası tarafınıza da iletilecektir.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri