N11.com'dan Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı!

Nazan Ç. |

09.12.2013'e aldığım ürün bugün ayın 17.12.2013 olmasına rağmen halen elime ulaşmadı. Bende elime neden gelmedi diye araştırma yapayım derken kargo takip numarasıyla ayın 11.12.2013 Samsun'a farklı bir kişi adına gönderiliyor. Adres ve tüm bilgiler doğru olmasına rağmen yanlış yere bırakın yanlış ile gönderiliyor.

Kargo'dan sipariş verilen mağazanın telefonunu alarak görüşme yapmak üzere aradım fakat bu arada görüştüğüm 4.kişiydi ve karşımdaki kişi o kadar kabaydı ki bana yardımcı olacağı yerde sırf sesimin tonu yüksek çıktığı için size bu şekilde yardım olmayacağım dedi. Gerekirse N11.com'dan siparişinizi iptal edin dedi. Müşteri hizmetlerini aradım bakalım araştırıp döneceklerini söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazan Ç.
  22 Aralık
  20:31

  Sayın Morkutu Yetkilisi Birgül Hn,
  Öncelikle bu siteden alış-veriş yaptığım için çok pişman oldum.n11.com müşteri hizmetleri sorunumu çözmede sadece kayıt almakla kaldı ve kesinlikle n11.com dan dönen malesef olmadı.Birgül hn sorunumu gerek maillerle ve gerekse kişisel telefonumdan irtibat kurarak cevaplandırıp sorunumu çözmek için göstermiş olduğu çabadan dolayı kendisine çok teşekkür etmek istedim.Fakat site olarak kesinlikle çok ilgisiz alakasız davranarak ilk seferde vermiş olduğum siparişte malesef başarısız bir hizmet aldım.O kadar çok internetden alış veriş yaptığım halde ilk defa böyle bir talihsizlik yaşadım bu yüzdende güveni açıkcası yitirdim.Fakat firma yetkilisine bir kez daha çok teşekkür ederim çünkü onun çözümcül yaklaşımı olmasaydı kesinlikle satşımı iptal edicektim.

 • 17 Aralık
  17:29

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz aksilikten dolayı üzgünüz. n11.com'da siparişleriniz tedarik süresi olarak belirtilen iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya verilmektedir. Mağazaya gerekli bilgilendirme yapılmıştır, siparişiniz kargoya verildiğinde konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri