N11.com'dan Aldığım T-Shirt Orijinal Çıkmadı!

Mehmet D. |

248 TL'den 126 TL'ye indirim yapıldığı gösterilen Lacoste tişört maalesef orjinal çıkmadı. N11.com saygın bir site diye biliyordum fakat güvenilmeyecek mağazalara yer vermesi beni şaşırttı açıkçası.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  13:25

  Sayın Mehmet Doğan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet D.
  07 Temmuz
  10:24

  n11.com firması bana hızlı bir dönüş yaptı fakat ilgili mağazayle ilgili bir sorun olduğundan sadece beni onlarla görüştürebilebildi.
  Aynı gün ilgili mağaza yetkilisi beni aradı ve istersem ürünü kargo yoluyla iade edebileceğimi söyledi. Fakat faturayı attığımızdan bunun mümkün olamayacağını söylediler (halbuki fatura ibrazetmek şart değil diye biliyorum). Ürünlerinin fotoğrafını çekip gönderdim ve orjinal olmadığını sözlü olarak kabul ettiler. Yurtdışından temin edildiğinden ithal ettikleri firmayla görüşebileceklerini söylediler.
  Mağduriyetim devam ederken güvenim kalmadı maalesef.

 • 05 Temmuz
  14:56

  Sayın Mehmet Doğan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


  n11.com % 100 orijinal ürün satışına destek vermektedir.

  Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünü mağaza adresine göndermeniz halinde ürünün test edileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz bilgilendirme yapmıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri