17 Ekim 2016

N11.com'dan Aldığım Isınan Telefon...

27/09/2016 tarihinde aldığım Samsung Note 4 telefon ısınma sorunu vardı satıcı daha alınanı 1 gün olmasına rağmen hat takıldığı için arıza raporu çıkartmamız gerektiğini söyledi. Servise yolladık bataryayı değişip geri yolladılar ürün geldi yine iade edemedim tekrar ısınıyor bugün servise tekrar götürdüm arıza raporu için bıraktım ve bunun yanında öğrendiğim şey ürünün kulaklığının sahte olduğuydu. Eğer Samsung değişim kabul ederse bile orijinal kulaklık parasını ödemek zorunda olduğumuzu eskisiyle tüm aksesuarları teslim etmemiz gerektiği bunun gibi internet satışlarında bununla sık karşılaştıklarını söyledi ve ürün alınanı henüz 1 ay bile olmadı. Tüketici Hakem Heyeti'yle halledeceğiz.

Merve 258 Okunma

Cevaplar

 • Merve 20 Ekim 2016

  Ayrıca tüketicinin korunması kanununa göre uzaktan mesafeli satış sozlesmelerindeki 14 gün sebepsiz iade hakkımı beni teknik servisle oyalayarak elimden aldığınız için ayrıca davacı olacağım sizden.

 • N11.com Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın Merve K., Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Merve 17 Ekim 2016

  Bu ürün ilk olarak KVK ya gitti bataryası değişip geri yollandı bana. İkinci kez Samsung'a götürdüğümde kulaklığın orijinal olmadığı çıktı ortaya. Samsung bana değişim olması halinde bile bize kulaklık parasını ödemek zorundasınız diyor. O halde kulaklığı ben çaldım oldu ki değişim olursa 150 TL daha ödemek için evet tam olarak olay bu şekilde oldu çünkü hem satıcı hem siz son derece haklı ve dürüst politikalarla işinizi götürüyorsunuz. Ya satıcı ya KVK değiştirdi bu kulaklığı ve bunu ispatla yükümlü olan tüketici değil satıcı yani sizsiniz. KVK ya da satıcıyla irtibata geçip tüketici hakem heyetinde bunu ispat etmek sizin göreviniz.

 • N11.com Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın Merve K., n11.com’da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için, Marka Koruma Merkezi ile sadece Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte; orijinal olmayan ürün satışına izin verilmemektedir. Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün orijinal ambalajı ve kapalı kutu ile tedarik edildiği, tarafınıza da bu şekilde gönderildiği, kulaklığın %100 orijinal Samsung ürünü olduğu yönündedir. Siparişinize ait ürün hakkında yetkili servis tarafından hazırlanacak rapor doğrultusunda iade veya değişim sağlanabilmektedir. Mağazadan aldığımız bilgi, kulaklığın orijinal olmadığına yönelik servis tarafından rapor hazırlanması durumunda da tarafınıza destek sağlanacağı yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön