21 Ağustos 2014

N11.com'dan Aldığım Cihaz Kusurlu Çıktı.

İçi açılmış, vidaları eksik olarak akıllı telefon satılan N11.com'dan mağdurum! LG G2 beyaz cep telefonumu 9 ay önce satın aldım,sürekli soba gibi ısınıyordu.Meğer yetkili servise götürüyorum ki ne öğreneyim;telefonun içi açılmış ve hatta vidaları eksik,Türkiye garantisinde değil, anakart zaten bitmiş. Şuan telefonum hurda! Hala taksidini ödüyorum ve neredeyse 1 aydır akıllı telefonum yok,mağdurum.Hala dönüş olmadı.

Güvenli ve uğurlu alışverişin adresi elektronik ve cep telefonları için burası değil. Paramızı sokakta bulmadık ve şuan çöpe gitti. Ben acilen cep telefonumun parasının iade edilmesini istiyorum. Yeni telefon göndermeye dahi kalkmazlar umarım, buradan bir iğne istemem!

Derya 248 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi11 Eylül 2014

    Sayın Derya Deniz, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Derya 29 Ağustos 2014

    Kusurlu ürün satılıyor ve N11 tüketici yerine kusurlu ürün satan mağazasının tarafında. Ben içi daha önce açılmış,vidaları bile eksik olan, hala taksidini ödediğim telefonun yaşatmış olduğu mağduriyetin karşılanmasını istiyorum! Ama artık ümidim kalmadı.

  • N11.com Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Sayın Derya Deniz, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön