01 Eylül 2015

N11.com'da Taklit Ürün!

N11.com dan Nike AirMax siparişi verdim. B----adlı mağazadan tedarik edilen ürün elime geçtiğinde kutunun içinde el yazısı ile doldurulmuş fatura haricinde ne bir orijinal belgesi ne de garanti belgesi vardı.

Ayakkabının kalıbı ise 37,5 numara yazmasına rağmen orijinal kalıpta 35 numaraya denk gelecek büyüklükteydi. Hemen iade talebi oluşturup kargoya verdim. Umarım iade işlemlerinde bir sorun yaşamam. N11.com'un %100 orijinal ürüne destek adı altında çakma ürün satan mağazalarla çalışmasını ise kınıyorum. Orijinal fiyatına taklit ürünle insanların kandırılmasına sebep olunuyor.

Esra 267 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın Esra Diler, Yapılan kontrollerde iade talebinizin onaylandığı görünmektedir. Ücret iade tutarı n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansımaktadır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Esra04 Eylül 2015

    3 iş günü süresi dolmasına ve kargo takibinde mağaza kargoyu almış görünmesine rağmen herhangi bir işlem yapılmadı. Ne zaman geri dönüş alacağım?

  • N11.com Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın Esra Diler, n11.com'da sahte ve taklit ürünlerin satışı ile mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek verilmekte ve orijinal olmayan ürün satışına izin verilmemektedir. Siparişinizle ilgili iade talebinizi mağazamıza ilettiğiniz görülmektedir. Ürün mağazaya ulaştığında kontroller sağlanarak talebinize cevap verilecektir. İadeniz onaylandığında ücret iade tutarı n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansımaktadır. Müşteri Hizmetlerimiz konu ile ilgili sizleri aramış ancak ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön