01 Kasım 2016

N11.com'da Sorunlu Satıcılar Korunuyor!

Bir alışveriş yapıyorsunuz x marka y miktarda. Satıcı size başka marka ürün gönderiyor ve marka farklı olduğu gibi miktarı da farklı. Hemen iade ediyorsunuz, kargo ücreti sizden düşüyor. Peki satıcıya ne oluyor? N11 prosedür gereği uyarıyoruz diyor. Satıcı bile isteye ya olursa diye yanlış ürünü yanlış miktarda gönderiyor. Olmayınca iade ediyorsunuz sizin kargo bedeliniz yanıyor. Satıcıyı ise uyarıyorlarmış! İnanırsan!
Aynı satıcı satışlarına devam ediyor profilinde 200 tane olumsuz yorum var ama bu N11 ile birlikte milleti kandırmasına engel değil. Peki hiçbir hatanız olmamasına rağmen sizden giden kargo bedeli? Onu iade etmiyorlar. Kısacası N11 ve satıcıları el ele vermiş.

Ali 102 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Ali Oğuz C., Siparişinize ait ürünün yanlış veya hatalı gönderilmesi durumunda, iade veya değişim talebinize istinaden mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Platformumuz üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar takip edilmekte olup; yapılan yorumlar mağaza başarı puanlarına etki etmektedir. Siparişiniz ile ilgili yaşanan süreç doğrultusunda şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiş olup; yapılacak değerlendirmelerin ardından mağazamız hakkında gerekli aksiyonlar alınacaktır. Kargo bedeli, kargo firmasının tarafınıza yapmış olduğu taşıma hizmeti kapsamında ilgili kargo şirketi tarafından tahsil edilmekte olup; n11.com tarafından iade edilememektedir. Mağduriyetinizin giderilebilmesi adına gerekli aksiyonlar alınmıştır. Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Ali 01 Kasım 2016

    İşte tam da söylediğim bu Mağaza başarı puanı etkileniyor ama mağazanın yapmış olduğu sorumsuzluk ve hem marka hem miktar hatasının bedelini ben çekiyorum. Yazıklar olsun size, siz satıcılarınızı korumaya devam edin, elbet her müşteri anlayacak bu sistemi Sizi siz yapan satıcı değil müşteridir!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön