03 Aralık 2014

N11.com'da Satış Yaparken Vaat Edilen Cayma Hakkı Kullandırılmıyor!

19.10.2014 Tarihinde N11 alışveriş sitesinden 203716574761 sipariş koduyla "İyi Uykular Tatlı Rüyalar El kitabı" aldığımın ikinci günü cayma hakkını kullanıp iptal talebime rağmen, talebimi reddederek firma tarafından gönderildi. N11 müşteri hizmetleriyle görüşmem sonucu müşteri temsilcisi ürünü teslim almayın istemiyorsanız geri iade edin ve internet sitemizden iade sürecini başlatın dedi.

Ertesi gün kargo geldi ve kabul etmediğimi iade işleminin yapılmasını talep ettim kargocu işlemi yaptı. Satıcı firma teslim almadan iade ettiğimden dolayı taraflarına yansıyan çift taraflı kargo bedelini ödersem ürün iademi kabul edeceğini söylüyor. Defalarca N11'i aramama rağmen bir çözüm bulamadılar.

Ali 185 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Ali Yıldırım, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Ali09 Aralık 2014

    N11 firmasını defalarca aramam neticesinde hiç bir gelişme olmadı ta ki şikayetvar.com a yazana kadar.. Buraya yadım ve ertesi gün aradılar ücret iadesini yapıcaz diye hala bekliyoruz bakalım..

  • N11.com Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın Ali Yıldırım, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebinde bulunduğunuzda talebinize cevap verileceği yönündedir. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme sağlamak adına arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşılamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön