26 Eylül 2016

N11.com'da Ödeme Ertelenmiyor!

N11.com'dan aldığım ürünün faturası bana gelmediği için ödemeyi erteledim. Fakat ödeme erteleme sadece 3 iş günü ve bir defaya mahsus yapılabildiği için canlı desteğe yazdım ve ödeme ertelemenin bittiği 23 Eylül cuma günü ödemenin yapılmamasını ve faturam gelene kadar da ödemenin yapılmamasını talep ettim. Bana olumlu cevap verip ödemenin 28 Eylül çarşambaya kadar ertelendiğini söylediler.

Fakat ödeme 23 Eylül Cuma günü faturam gelmediği halde tamamlanmış. Canlı desteğe tekrar yazdığımda B*** isimli destek personeli şikayetimi dinledikten sonra yardımcı olmadan yazışmayı kapattı. Çağrı destek elemanları yardımcı olmaktan kaçıyor. Fatura olmadığı için ürünü iade de edemiyorum. N11.com beni mağdur etti.

Bülent 1.023 Okunma

Cevaplar

 • Bülent 29 Eylül 2016

  Telefon çağrı merkezindeki arkadaşlara teşekkür ederim.

 • N11.com Temsilcisi29 Eylül 2016

  Sayın Bülent Ö., Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Bülent'in Teşekkür Mesajı28 Eylül 2016

  N11'deki arkadaşlar şikayetimle yakından ilgilendiler. Çözüm için ellerinden geleni yaptılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 • N11.com Temsilcisi26 Eylül 2016

  Sayın Bülent Ö., n11.com'da siparişiniz kargolandıktan sonra alışverişe onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde ürünün veya faturanın ulaşmaması durumunda Ödeme Erteleme işlemi gerçekleştirerek, ödeme sürecini 3 iş günü + 24 saat boyunca durdurabilirsiniz. Ancak süreç sonunda alışverişiniz sistem tarafından tamamlanmaktadır. Alışverişinizin tamamlanması, yaşanan sorunun çözümü ile ilgili herhangi bir engel oluşturmamaktadır. Siparişinize ait ürün faturası ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, faturanın gün içerisinde kargoya teslim edileceği yönündedir. Kargo takip numaranız en geç 27 Eylül tarihinde sizlerle paylaşılacaktır. Canlı Destek kanalından yapmış olduğunuz görüşmenin detaylı olarak kontrol edilmesi adına şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön