30 Mart 2015

N11.com'da Ciddiyetsiz Satıcı!

17.03.2015 tarihinde 100 TL üzeri 22 TL kuponumu kullanarak oluşturduğum alışveriş sepetinde ilgili mağazaya ait ürün (kahve cezvesi) tarafıma hasarlı gönderildi. Değişim talebinde bulunup, mağazaya ürünü anlaşmalı kargo şirketi ile gönderdim.

Mağazanın kendi adresi olan adrese kargo şirketi 2 kez üst üste ulaşamayınca N11.com ile iletişime geçip, mağazanın ilgili adreste bulunmadığını, ürünün tarafıma geri döneceğinin belirtince N11 devreye girip telefonla ürünü kendilerinin teslim almalarını söyledikten sonra ürünü, bir zahmet teslim aldılar.

Değişim süresi olan 2. üç iş günlük süreçte bugün son buldu ve ürün para iadesi alacağım. Ancak 22
TL'lik indirim kuponu tarafımca ödenecek.

Gökhan 172 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi31 Mart 2015

    Sayın Gökhan Çam, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde değişim talebinize mağaza onay vermediğinden dolayı ücret iadenizin yapıldığı görülmektedir. Kampanya şartlarında da belirtildiği gibi alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Gökhan30 Mart 2015

    N11.com olarak hasarlı ürün gönderimi yapan firmaya herhangi bir yaptırımınız olacak mı? Bu mağazadan kaynaklı kupon kaybımı telafi edebilecek misiniz? Benzer durumlarda müşteri memnuniyeti esasından ziyade mağaza memnuniyeti gözetmeye devam edecek misiniz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön