07 Aralık 2015

N11.com'un Mağaza İle İlgilenmeyen Kategori Yöneticileri!

24.11.2015 tarihinde onaylanan mağazamız için hala bir kategori yöneticisi bize ulaşmış değil. Müşteri hizmetlerini arıyoruz, yetkili birime de aktarmıyorlar. Kaç gün içinde arar diyoruz efendim bizde bilmiyoruz diyorlar. Bizim gibi birçok insan da mağdur durumda. Bir belirsizlik içinde bekliyoruz. Biran önce iletişime geçilmesini istiyoruz.

Emre 166 Okunma

Cevaplar

  • Emre16 Aralık 2015

    Geçen ay mağazamızı açtık ama bir türlü kategori yöneticimiz bize ulaşmadı. Mail atıyoruz cevap alamıyoruz. Mağaza destek hattı zaten başından atıyor. Biran önce iletişime geçilmesini istiyoruz! Mağduruz!

  • N11.com Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sayın Emre Ceran, n11.com olarak mağazalarımızın taleplerini en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmak ve sizleri n11.com'un değerli müşterileri ile buluşturmak adına gereken aksiyonları almaktayız. Mağaza onay süreciniz, seçmiş olduğunuz kategorinin yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Talebiniz ile ilgili sürecin hızlandırılması adına konu Kategori Yöneticinize iletilmiş olup, mağazanız aktif konuma getirilmiştir. Ürün yükleme işlemlerini başlatarak n11.com platformu üzerinde ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön