06 Ağustos 2014

N11.com'un Kargo Ücreti Yanıltmacası!

N11.com adlı internet sitesinde alışveriş yaptım, toplamda 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava ibaresini gördüğüm için saçma sapan şeyler alarak 100 TL'yi aştım, üç ayrı mağazadan yapmış olduğum ürünler kargo ile tarafıma iletildi, lakin 2 mağaza verilen söze istinaden kargo ücreti almadı sona sıkıştırdığım gereksiz alışverişimden ki buda 100 TL'ye ulaşsın diye yapılan alışveriş, ondan da kargo ücreti 11 TL alındı.

Mağaza bu işlemi sorduğum zaman orada yazıyor ya diye çok açıklayıcı bir cevap verdiler. Yapılan alışverişlerde müşterinin kargoya ne kadar ödeme yapacağı bir muamma olup kesin bir bilgi almanız imkansız gibi birşey.

204648223964 sipariş kodu...

Sadri 273 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Sayın Sadri Terzi, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Sadri06 Ağustos 2014

    Tarafıma yapılan anında bilgilendirme için öncelikle teşekkür ederim, almış olduğum yanıt beni tatmit etmediğini belirtir, birkez daha müşteri kargo ödemlerinin daha açıklayıcı ve net ibarelerle belirtilmesi gerektiğini hatırlatmak isterim. n11.com benim için kapanmıştır.

  • N11.com Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Sayın Sadri Terzi, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır: - Alıcı Öder - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo) - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün ''Alıcı Öder'' olarak gönderildiği görülmektedir. İade durumlarında satın almış olduğunuz ürünü teslim alırken kargo şirketine ödemiş olduğunuz kargo ücreti iade edilmemektedir. Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön