03 Mart 2015

N11.com'dan Aldığım Kusurlu Ürünün İadesi

N11.com'da Kemal Tanca'dan ayakkabı siparişi verdim. Kargoyu açınca kutusunun çok kötü paketlendiğini ve ayakkabı topuğunun kopuk olduğunu gördüm, aynı gün kargo şirketini aradım, ertesi gün kargoyu almaya geldiler. İade talebim mağaza tarafından kullanım hatası diye reddedildi. N11.com'u arayıp iade talebimi tekrarladım. Aynı gün iade etmeye çalıştığım ürün için nasıl kullanım hatası denilebiliyor anlamıyorum.


Bana kargo şirketinden kaynaklanan bir durumda tutanak tutmam gerektiği söylendi. Ürün hatasının kargodan mı yoksa mağazadan mı kaynaklandığını tespit etmek benim görevim olmasa gerek ayrıca ürünü aldıktan 1 saat sonra UPS Kargo'yu ve N11.com'u arayıp durumu anlattım. Tutanak tutmam gerektiği söylenmedi.

Öznur 126 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi03 Mart 2015

    Sayın Öznur Doğan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibi tarafınıza bilgilendirme için arama sağlamış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan ulaşılamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön