11 Haziran 2015

N11.com'da Hasarlı Ürünü Elden Çıkarmak Çok Kolay!

30 Nisan 2015 tarihinde N11.com'dan jeneratör satın aldım. Ürünü kurduğumda deposunun benzin akıttığını gördüm, Cumartesi günü ürün iade işlemi başlattım. Pazartesi günü N11 yangından mal kaçırır gibi iade talebimi reddetti ve satıcıya parayı verdi. Aradım, prosedürün bu şekilde olduğunu. Jeneratör 'elektronik' ürün olduğu için iadesinin olmadığı cevabını aldım. 'Değişim düşünür müsünüz? ' dediler.


Satıcı ürünü değiştirmek zorunda cevabını aldım. Firma aynı ürünü bana geri gönderdi. Üzerinde teknik servise gidin diye bir not. Aradığımda teknik servise gidip rapor almam gerektiği aksi takdirde cayma hakkımın olmadığı cevabını aldım. Hasarlı ürünleri N11'den satmak çok kolay.

İbrahim 258 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim15 Temmuz 2015

  Evet o konuda haklisiniz ama sisteminizdeki hata su. aramizda anlasma saglanmadan saticiya parayı aktariyorsunuz ve bizi satıcı ile olayi aramizda cozmek zorunda birakiyorsunuz. Onu da geçtim. satıcı bana ulasamadigi için teknik servis bilgisi ile urun gonderdi. parayı aktardiktan sonra sistem üzerinden haberlesmesi de mümkün değil. Dedigim gibi sisteminiz bizi alicinin insafina bırakıyor. Bir iki defa rakip firmalarinizdan alışveriş ederseniz nasıl olması gerektiğini gorursunuz. Iyi calismalar.

 • N11.com Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Sayın İbrahim Cem Baykam, Ürün ile birlikte bulunduğunuz ildeki teknik servis bilgilerinin de mağaza tarafından sizlere gönderildiği bilgisi paylaşılmak üzere 11.06.2015 tarihinde Müşteri Hizmetleri Ekibimiz arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • İbrahim15 Temmuz 2015

  N11.com un cozmedigi olayi. Iyi niyetli satıcı sayesinde cozdum. Surecin uzamasinda en büyük pay N11.com un. satıcı ile direk iletisim kurdugumda kendisinin yardımcı olmak istedigini ama bana ulasamadigini o sebeple not ekleyerek geri gonderdigini ogrendim. Ilk telefon konusmamda belirttiğim gibi. N11.com aliciyi korumak için hiç bir şey yapmamakta ve olayi satcinin insiyatifine birakmaktadir. Sistem hatalı olduğu için alışveriş yapmayacagim ve kimseye de tavsiye etmiyorum.

 • N11.com Temsilcisi11 Haziran 2015

  Sayın İbrahim Cem Baykam, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Siparişinize ait değişim süreci hakkında mağazadan alınan bilgi, ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği, ürünün tekrar tarafınıza yönlendirildiği ve ürün ile birlikte bulunduğunuz ildeki teknik servis bilgilerinin de tarafınıza gönderildiği yönündedir. Siparişinizin teknik servis tarafından incelenmesi sonrasında teknik servisin vereceği rapora göre değişim talebinizi mağazaya iletmeniz durumunda talebinize cevap verilecektir. Ürün tarafınıza ulaştığında konu ile ilgili teknik servis ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz kapalı olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • İbrahim11 Haziran 2015

  Telefonum açık. Ve sisteminizde güncellenmiş olarak bulunmakta. En son iki gün önce o telefon numarasından haberleştik. Bana hangi kanuna istinaden jeneratör alınca cayma hakkim olmadığına dair bilgi verecektiniz.

 • N11.com Temsilcisi11 Haziran 2015

  Sayın İbrahım Cem Baykam, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak telefonunuz kapalı olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön