24 Haziran 2014

N11.com'da Cayma Hakkı Yok

11.06.14 tarihinde fc9205 marathon elektrikli süpürgeyi sipariş verdim. Ürünün çok sesli çalıştığını görünce aynı şekilde kutusuna bırakıp iade talebi oluşturdum ve sonraki gün sebepsiz iade ettim. Bakın altını çizerek tekrarlıyorum cayma hakkımı kullandım.Ürün tedarikçi mağazaya ulaştı ve mağaza geri almadı .


N11.com müşteri temsilcisini arayıp bilgi verdim, biz sorumlu değiliz dedi. Bastırarak ürünü onlardan aldığımı tedarikçi firmayı bilmediğimi ve beni ilgilendirmediğini muhatabımın N11.com olduğunu ifade etmeme rağmen kendilerinin bir şey yapamayacağını söyleyip durdular.

Muhammed 304 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi25 Haziran 2014

    Sayın Muhammed Mustafa Balaban, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Elektronik ürünlerde mevzuat gereği ürünün hasarsız ve satılabilirlik özelliğinin kaybolmamış olduğuna dair teknik servis raporu almanız halinde mağaza tarafından iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Mağaza konu ile ilgili bilgilendirilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirme yapmıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön