31 Ekim 2016

N11.com Yanlışlıkla Alınan Kuponun İadesi...

Bende diğer N11 kurbanları gibi 1000 TL'lik kuponu 500 TL'ye satın aldım. Bu kuponun 3500 TL'lik alışverişlerde geçerli olduğunu görmedim. Daha önce N11'in yaptığı nakit kullanım hakkı verdiği kuponlardan birisi sandım. Tamam, hata yaptım. Fakat kuponu iade etme talebim geri çevrildi. Doğuş grubu gibi bir firmanın hiçbir şekilde müşterinin mağduriyetini çözmeme yaklaşımı anlaşılır gibi değil. Maaşlı çalışan bir tüketicinin 500 TL'sini iç eden bir Doğuş grubu. Fakat 3500 TL'lik nakit alışveriş yapmam mümkün değil. Taksit dahi yapmıyorlar. Hiçbir şekilde hizmet almadığım bir internet işlemi için 500 TL'yi iç edeceklerse bu Doğuş grubunun kötüdür. İlgili yerlere bildirim yapacağım, hakkımı arayacağım elbette. Fakat bu kafayla hareket eden doğuş grubunun ilerde müşterilerinden 500 TL'nin çok daha fazla zarar edeceğine yemin ediyorum.

Ömer 255 Okunma

Cevaplar

  • Ömer31 Ekim 2016

    Hayali bir kupon alınıyor, ve bu kupon karşılığında hiçbir ürün veya hizmet almıyorum. 3500 TL'lik alışveriş yapmayacağım. Bu durumda, neye istinaden yapmış olduğum 500 TL'lik ödemeye el koyacaksınız? Herhangi bir market alışverişinde dahi, ürün iadesei keyfe keder yapılabiliyorken, hiç kullanmadığım bir ürün için ne ad altında 500 TL alıyorsunuz? 11 Kasım da 3500 TL'lik alışveriş yapmayacağım, yapamam da zaten. Bu durumda 500 TL'yi iade edecek misiniz? Böyle bir kampanya yapmanızdaki maksat nedir? İnsanların dikkatsizliğinden istifade etmek mi?

  • N11.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Ömer A., Kampanya koşullarında, satın alınan kuponların iptal edilemediği ve belirli alt limitlerin bulunduğu bilgisi paylaşılmaktadır. Bu sebeple kupon limit değişikliği veya ödeme iptali sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön