17 Nisan 2014

N11.com Yanlış Gönderilen Ürünün Değişimi Gecikti

N11.com aracılığı ile FaceDermo mağazasından aldığım ürün yerine farklı bir müşterinin ürünü tarafıma kargolandı. Tarif edilen prosedür içerisinde mağazaya ürünü değişim için gönderdim. 3 gündür tarafıma ne bilgilendirme yapıldı, ne doğru ürün kargolandı. N11 üzerinden mağazaya soru da sordum, cevap bile vermediler. Eticaret sitelerini oldukça sık kullanan biriyim. N11'in biz hiçbir şeye karışmayız, mağazayla aranızda çözüm tutumunu hiç beğenmedim.


En azından bizlere alışveriş için sunduğu bu mağazaların sorumlu davranmaları için bir yaptırım uygulamalı, yanlışlıkları takip edip, derhal düzeltilmesini sağlamalı. İşleyişi güvenilir bulmadım, bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Burcu 225 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi17 Nisan 2014

    Sayın Burcu Yazgan, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor, ilginize teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafınıza geri dönüş yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön