09 Aralık 2015

N11.com Yanlış Adrese Teslimat Yaptı

N11.com'dan aldığım 4 adet kışlık lastik kargo şirketi (Yurtiçi Kargo) tarafından yanlış adrese teslim edildi. N11 müşteri hizmetleri temsilcisi hiç ilgilenmedi. Mağazayı aramanı söyledi. Kargo şirketi de telefonlara çıkmıyor.

Adem 97 Okunma

Cevaplar

 • Adem11 Aralık 2015

  Yanlış adrese gelen lastikleri lastikçiye kendi imkanlarımla götürüp takdırdım. Sonuç: n11.com'dan bundan sonra uzak duracağım. Bu yaklaşımla sanal ticaret yapılmaz.

 • N11.com Temsilcisi09 Aralık 2015

  Sayın Adem Sonuvar, Yapılan kontrollerde siparişinizin tarafınıza teslim edildiği görünmektedir. Yaşanan sürecin tekrarlanmaması adına mağazamıza gereken uyarılar sağlanmıştır. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Adem09 Aralık 2015

  Kargo şirketine ulaştım. Yanlış adres girildiğini tespit ettim. Mamsan otomotivi aradım. Kendilerinin hata yaptıklarını söylediler. Ama doğru adrese teslim etmek yerine lastikleri iade etmemi teklif ettiler. Kargo şirketine düzelttiremeyeceklerini söylediler. maalesef hiç mantıklı değil. Ben lastikleri kargo ile iade yerine lastikçiye götürmem daha makul. İnsanı sanal alışverişten soğutuyorsunuz. Bir daha semtinize uğramam ve yakınlarımızda uzak tutarım.

 • N11.com Temsilcisi09 Aralık 2015

  Sayın Adem Sonuvar, n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup, kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda siparişiniz adresinize yönlendirilerek, tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön