20 Ocak 2014

N11.com Yanıltıldım!

Geçen ay içerisinde N11.com'dan bir Navigasyon cihazı aldım. Aldığım navigasyon cihazında İnternet özelliği olduğu söyleniyordu. Ürün elime geldiğinde internetinin olmadığını gördüm. İade şartları gereği ürünü karşı ödemeli gönderdim. Ürünü firma teslim almamış ve bana telefon edildi 6.50 tl ücretin benim tarafımdan ödeneceğini teyit edersem ürünü teslim edeceklerini söylediler.


Ben de nasıl olsa geri gelirse ürünün kargosunu vermem gerekecek. N11 doğuş firmasının beni 6.50 tl için mağdur etmez diye düşündüm. Şikayetimi yazarsam bir şekilde çözüm bulunur dedim. Kargo ücretini Alaşehir Yurtiçi kargoya ödedim. N11'e mesaj yazdım çözüm bulunmadı. Her seferinde geçiştiriyor.

Cüneyt 71 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt02 Haziran 2015

  Ben ürün ile ilgili olan iadeden bahsetmiyorum. Sitenizde ürün iadesinde kargo ücretinin firma tarafından ödeneceği tarafınızca taahhüt edilmesine rağmen benden ücret alındı. Ve bu ücret bana iade edilmedi. Benim şikayetim bundan dolayıdır.

 • N11.com Temsilcisi01 Haziran 2015

  Sayın Cüneyt Akkuş, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde ücret iade tutarının aktarımının başarılı bir şekilde gerçekleştiği görülmektedir. 333918556786 referans numarası ile bankanızdan sorgulama yapabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Cüneyt31 Mayıs 2015

  Hiç de dediğiniz gibi olmadı. Paramın iadesi yapılmadı.

 • Cüneyt22 Ocak 2014

  Ben ürünle ilgili sıkıntıdan bahsetmiyorum. Benim şikayetim sitenizde açık ve seçik bir şekilde iade için kargo ücreti alınmayacak denmiş olmasına rağmen bana kargo ücreti ödetilmesidir. Bu konuyla ilgili birkaç mesaj yazmama rağmen benim taleplerimi umursamadınız.

 • N11.com Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Üyemiz, Yapılan kontrollerde siparişinize ait iade talebinin onaylandığı görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön