22 Ekim 2014

N11.com Verdiği Puanı Haksız Bir Şekilde Geri Aldı.

Ben daha önceden alışverişim den kazanmış olduğum ve belirli tarihler arasında kullanılması gereken puanımı sitede yaptığım bir alışverişte kullandım satıcı kargo süresinde tarafıma ürünü kargolamadı.

Birkaç gün bekledim N11.com ile görüştüm siz bekleyin biz firmaya ulaşıp görüşüp ona göre size bilgi verelim şimdilik siparişinizi iptal etmeyin dediler bekledik yine ürünler kargo edilmeyince ve N11.com den hiçbir haber çıkmayınca siparişi iptal ettim tabi bu arada bana tanımlanan kupon da iptal oldu. Aradım benimle ilgili olmayan bir problemden kaynaklı niye kuponum iptal oluyor dedim tarihli kupon denildi. N11 havadan verdiği puanı havada kaptı.

Saygın 224 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Saygın Dik, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Saygın22 Ekim 2014

    işte siz bu cevapları bir metinden kopyala yapıştır ile veriyorsunuz ben o kuponu tarih aralığında kullanmışım fakat yaptığım alışveriş taahhüt edilen tarihin 2 katı zamanda ulaşmamış ve tedarik edilememiş ve siz kuponun tarihi geçmiş diyorsunuz hiçbir vicdan ve ahlak bunu kabullenmez.bundan sonra da sizden toplu iğne almam.

  • N11.com Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Saygın Dik, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde, kupon kullanım süresinin dolduğu görülmektedir. Aktif kullanım süresi dolan kuponlar tekrardan tanımlanmamaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön